OM46N-D 46" Dual Display
Stock Code:
LH46OMNDPGBXY
Description
| Specifications | |
| Display | |
| Resolution | 1,920 x 1,080 |
| Brightness (Typical) | Outdoor 3,000 nit/Indoor 1,000 nit |
| Viewing Angle (Horizontal/Vertical) | 178°/178° |
| Connectivity | |
| HDMI In | 2 |
| USB | 2 |
| IR In | Yes |
| HDBaseT In | No |
| HDBaseT Out | No |
| Audio In | No |
| Audio Out | No |
| Video Out | No |
| Power Out | No |
| RS232 In | Yes |
| RS232 Out | No |
| RJ45 In | Yes |
| RJ45 Out | No |
| WiFi | Built-in type |
| Bluetooth | No |
| Dimensions & Size-Specific | 46" |
| Set Dimension (WxHxD) | 619.1 x 1107.5 x 69.5 mm |
| Package Dimension | 796 x 1255 x 327 mm |
| Net Weight | 32.1 kg |
| Package Weight | 38.9 kg |
| Bezel Width | 22.8 mm |