OH24B 24 Inch Outdoor IP Rated
Stock Code:
LH24OHBEBGBXXY
Description
| Specifications | |
| Display | |
| Resolution | 1,920 x 1,080 |
| Brightness (Typ) | 1,500 nit |
| Glass Haze | 25 % |
| Operation Time Support | 24/7 |
| Connectivity | |
| HDMI In | 1 |
| Version of HDMI | 2.0a |
| Version of HDCP | 2.2 |
| USB | 2 |
| Audio Out | Stereo Mini Jack |
| Power Out | No |
| RS232 In | Yes |
| RJ45 In | Yes |
| WiFi | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Mechanical | |
| Glass Thickness | 3T |
| Glass Film | AG, AR, 4/λ |
| Dimensions & Size-Specific | 24" |
| Set Dimension (WxHxD) | 573.0 x 342.4 x 59.8 mm |
| Package Dimension | 730.0 x 438.0 x 140.0 mm |
| Net Weight | 8.4 kg |
| Package Weight | 10.0 kg |
| VESA Mount | 100 x 100 mm |
| Bezel Width | 21.9 |
| Documents & Downloads | |
| Mechanical Drawing | ↓ 24" Drawing |